Čchi kung + meditace

Čchi-kung je velmi staré umění ozdravění a psychotréninku, které po celá staletí nebylo přístupné lidem ze Západu. Jsou to pohybová a dechová cvičení, která nám napomáhají vnímat a ovlivňovat čchi. Čchi je jakási substance či energie, která existuje v každém bodě vesmíru, v lidech, zvířatech, přírodě apod. Čchi můžeme rozdělit na tři základní složky: materiální, energetickou a informační.

Cvičením čchi-kungu lze zlepšovat svůj zdravotní a duševní stav, zbavovat se nemocí, pochopit okolní svět ve vzájemném vztahu s vesmírem, dosáhnout štěstí - životního štěstí, štěstí vzájemného porozumění, štěstí uvědomělého výběru Cesty, jednoduše štěstí. Pomocí čchi-kungu rozvíjíme sami sebe a dosahujeme celistvosti. Získáváme moudrost, vědomosti a schopnosti.

V Salonu probíhají meditační cvičení v úterky, středy vždy na 17:30.

Meditace a čchi-kung trvají 1-1,5 hod. V první půlce hodiny probíhají různé terapie, meditace a relaxace s prvky jógy, cviky dle čínské medicíny pod vedením terapeuta, jako např. čištění čaker, meridiánů, cviky na posílení orgánů, rozpouštění 5ti negativních elementů, rozpouštění karmických vazeb apod.. Každá terapie je jiná. V druhé půlce se cvičí čchi-kung 1.stupně. Jedná se o staré čínské umění, 5 základních fyzických cviků prováděných na mentální úrovni, které Vás naladí do rovnováhy a dojdete k pochopení sebe samých. Tělo získává jiné vibrační úrovně a přitahujete si tak štěstí, zdraví a lásku. Pokud chcete začít, nikdy není pozdě. Volejte 777079232.