O nás

  

Salon Ikeru vznikl v roce 2007. Od svého prvopočátku je orientován na procedury a terapie Tradiční čínské medicíny a práci s energíí čchi.

Jmenuji se Marcela Květoňová. Vystudovala jsem masérskou školu Mgr. Romana Šimáčka v Brně zakončenou osvědčením akreditovaným MŠMT ČR, jsem certifikovaná absolventka dvouleté školy Tradiční čínské medicíny v Brně a certifikovaná absolventka stáže na univerzitě Tradiční čínské medicíny v Tian Jinu v Číně. Dále vlastním certifikáty na procedury baňkování, moxování, lymfatickou masáž, havaiskou masáž, zasvěcení na II. stupeň Reiki, II. stupeň Čchi-kung čung jüan. 

Seznamuji své klienty s filozofickými a kulturními základy východoasijského pohledu na život jako celek. Ukazuji životní a duševní Cestu (Tao) v souladu s Tradiční čínskou medicínou a při své práci používám čchi-kung (umění práce s energií čchi). Účelem mých služeb je odstranit a vyřešit problém, který danou osobu tíží a nastolit tělu i mysli rovnováhu. Nasměruji a naladím Vás  tak, abyste dokázali poznat a přijmout sami sebe, pochopili a přijali skutečnosti a situace, dokázali být v dnešním uspěchaném a ovládaném světě svobodnými a žili bez ohrožení. Pokud jste ochotni a připraveni ve svém životě něco změnit, jste na správném místě. Samozřejmostí je individuální a vždy pozitivní přístup. Těším se na Vaši návštěvu.

Od 4.1.2016 mne najdete na Dr.E.Beneše 21, Bruntál 792 01, III.patro, mob.777079232, neomezená pracovní doba na objednávku. 

Nově konzultace i v Opavě na tel. objednávku.